Volná pracovní místa v oboru

Pedagog volného času

Nabízíme volné pracovní místo na pozici pedagog volného času na pracovišti CEV Dřípatka Prachatice. Nástup možný od 27. srpna 2018. Více info: 773 981 806.

Interkulturní pracovník/nice pro vietnamskou komunitu

Integrační centrum Praha hledá novou tvář do svého týmu! Nabízíme skvělý kolektiv nadšených lidí a náplň práce, která má smysl pro současnou společnost i další generace.

Co budete dělat?

• Velkou částí náplně Vaší práce bude spočívat v tlumočení pro vietnamsky mluvící klienty a jejich doprovodech na státní instituce.
  • Budete pro ně prostředníkem a pomocnou rukou při komunikaci českou majoritou.
  • Budete organizovat pro klienty zajímavé skupinové aktivity
  • Občas budete pomáhat spoluorganizovat kulturní nebo komunitní akce.
  • Budete si vést projektovou databázi klientů, objednávat, zaznamenávat a monitorovat.
  • Vedení ICP samozřejmě bude potřebovat i pravidelný měsíční reporting

Koho hledáme?

• Člověka s min. ukončeným středoškolským vzděláním
  • Člověka, který se domluví skvěle vietnamsky a česky a má zkušenost s tlumočením
  • Někoho, kdo je zkušený v jednání s lidmi
  • Uživatele/uživatelku MS Office (Word, Excel) a internetových aplikací
  • Někoho, kdo si dokáže práci zorganizovat a zároveň ji nemá problém prezentovat před skupinou lidí
  • Předchozí praxe v tématu integrace/cizinci/migrace je výraznou výhodou. Skvělé bude, když se budete pohybovat ve vietnamské komunitě.
  • Výhodou bude, pokud budete mít zkušenost s prací v sociálních službách

Co Vám za to nabízíme?

• Akční tým přátelských kolegů a kolegyň se srdcem na správném místě, úsměvem na rtech a jiskrou v oku!
  • Zajímavou práci v příjemném prostředí neziskové organizace, která je jedním z předních aktérů na poli integrace cizinců na území hl. m. Prahy (www.icpraha.com).
  • Pracovat budete na plný nebo zkrácený úvazek na dobu určitou s možností prodloužení.
  • Dáme Vám plat, za který se nebudete stydět a budete si moct dovolit jet na dovolenou, které Vám dáme 4 týdny ročně (ale do práce se budete těšit, takže na ni ani nebudete chtít jet).
  • Podporujeme zdravý životní styl svých zaměstnanců, proto se můžete těšit také na Multisport kartu.
  • Budeme se na Vás, novou tvář týmu, těšit na začátku července.

Pokud Vás nabídka naší neziskovky zaujala, pošlete životopis a motivační dopis v českém jazyce na o.belkova@icpraha.com

KoCeRo – komunitní centrum Rovnost o.p.s. Český Krumlov

Hledáme sociálního pracovníka – pracovníka v sociálních službách pro práci v nízkoprahovém zařízení pro děti a mládež. Nástup ihned.

Místo výkonu práce:           Český Krumlov, Větřní

Platové podmínky:  platová třída 10 - 12

Předpoklady:                        Způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, věk minimálně 18 let

Požadavky:               Odborná způsobilost podle § 110 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, v platném znění

schopnost komunikace, kreativita, flexibilita, vstřícnost

znalost práce s PC

Písemnou přihlášku spolu s přílohami zašlete na adresu: KoCeRo – komunitní centrum Rovnost o.p.s., Horní Brána 425, 381 01 Český Krumlov nebo e-mailem: info@kocero.cz

Přihláška musí obsahovat tyto údaje uchazeče:

jméno, příjmení, titul

datum a místo narození

státní příslušnost

místo trvalého pobytu

kontakt – telefon, mobilní telefon, e-mail

datum a podpis

Přílohy přihlášky:

motivační dopis

strukturovaný životopis

kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.

Informace: Ing. Dagmar Turnhöferová, ředitelka, tel. 722 003 335

V současné době nevíme o žádných volných místech pro absolventy. Pokud vy ano, . :-)