Volná pracovní místa v oboru

STŘED, z. ú. vypisuje nabídku volného pracovního místa na obsazení pozice: SOCIÁLNÍ PRACOVNICE / SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK programu Sociální asistence a poradenství s místem výkonu práce v Třebíči, Moravských Budějovicích. 

Rámcová náplň práce: sociální práce s rodinami ohroženými rizikovými jevy,terénní a ambulantní forma práce

Požadujeme: vzdělání a odborná způsobilost dle zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách (sociální pracovník), orientace v problematice sociálně-právní ochrany, trestní bezúhonnost, schopnost komunikace a práce s dospělými a dětmi, samostatnost v rozhodování a flexibilitu, ochotu pracovat v odpoledních hodinách, zodpovědnost a spolehlivost, dobrý zdravotní stav, ochotu dále se vzdělávat, znalost práce na PC, řidičský průkaz B, praxe v oboru vítána

 

Nabízíme: odpovídající platové ohodnocení, 1,0 pracovní úvazek, zaškolení a podporu (supervize, metodické vedení), zajímavou a kreativní práci v sociální oblasti, profesní růst, nástup od 1. září 2017

 

Nezbytné náležitosti přihlášky: motivační dopis, strukturovaný životopis, čestné prohlášení o trestní bezúhonnosti (v případě přijetí je nutno doložit výpisem z rejstříku trestů)

 

Své žádosti zasílejte na adresu: STŘED, z. ú., Lenka Homolková, Mládežnická 229,

674 01 Třebíč nebo na e-mail: homolkova@stred.info do 19. 7. 2017.

Bližší informace: Mgr. Hana Oravcová, tel: 775 725 664, e-mail: oravcova@stred.infoJsme Salesiánské středisko v Českých Budějovicích, nabízíme volnočasové aktivity především dětema mladým lidem. V duchu křesťanských hodnot je vychováváme,vzděláváme a pomáháme jim v obtížných životních situacích. Naším cílem je samostatný a spokojený člověk, připravený na budoucnost. Do našeho pedagogického týmu hledáme nového kolegu, který bude rád pracovat a rozvíjet jednu z našich stěžejních sekcí Letní tábory – chaloupky. Na částečný úvazek hledáme koordinátora sekce Letní tábory – chaloupky, jehož náplní bude nejen rozvoj této sekce, ale i lektorování vzdělávacích programů pro školy a celoroční práce s táborovými dobrovolníky (formování táborových vedoucích a asistentů).

Více ...
V současné době nevíme o žádných volných místech pro absolventy. Pokud vy ano, . :-)


MENU