Kontakty na garanty studijních oborů a složení oborových rad

Kontakty na garanty oborů:

prof. ThLic. PaedDr. Martin Weis, Th.D.
garant doktorského oboru Teologie
e-mail: weis@tf.jcu.cz
tel.: 389 033 517

doc. Tomáš Machula, Ph.D., Th.D.
garant doktorského oboru Filosofie
e-mail: machula@tf.jcu.cz
tel.: 387 773 548

doc. ThDr. Rudolf Svoboda, Th.D.
garant doktorského oboru Charitativní práce
e-mail: svobodar@tf.jcu.cz
tel.: 387 773 501

Ing. Marcela Willinger
referentka pro doktorské studium na TF JU
e-mail: willinger@tf.jcu.cz
tel.: 387 773 501

 
Složení oborové rady pro obor "Teologie"
(schváleno Vědeckou radou TF JU na zasedání č. 1/2012 dne 1. 3. 2012)
doc. Daniel Heider, Ph.D. (e-mail: heider@hotmail.com)
doc. Pavel Hošek, Th.D. (e-mail: hosek@etf.cuni.cz)
doc. Michal Kaplánek, Th.D. (e-mail: kaplanek@tf.jcu.cz)
doc. Tomáš Machula, Ph.D., Th.D. (e-mail: machula@tf.jcu.cz)
doc. Michal Opatrný, Dr. theol. (e-mail: mopatrny@tf.jcu.cz) - členem OR od 6. 5. 2016
doc. PhDr. Mireia Ryšková, Th.D. (e-mail: ryskova@ktf.cuni.cz)
prof. Dr. Karel Skalický, Th.D. (e-mail: skalicky@tf.jcu.cz)
doc. ThDr. Rudolf Svoboda, Th.D. (e-mail: dekan@tf.jcu.cz) - členem OR od 6. 5. 2016
doc. Jindřich Šrajer, Dr.theol. (e-mail: srajer@tf.jcu.cz)
prof. Mgr. Jaroslav Vokoun, Th.D. (e-mail: vokoun@tf.jcu.cz)
prof. ThLic. PaedDr. Martin Weis, Th.D. (e-mail: weis@tf.jcu.cz) - předseda rady

 
Složení oborové rady pro obor "Filosofie"
(schváleno Vědeckou radou TF JU per rollam ke dni 21. 3. 2014)
Pavel Blažek, Dr. phil. (e-mail: pavel.blazek@gmail.com)
doc. Martin Cajthaml, Dr. phil. (e-mail: martin.cajthaml@upol.cz)
Mgr. Per Dvořák, Ph.D. (e-mail: peterdvorak99@gmail.com)
doc. Daniel Heider, Ph.D. (e-mail: heider@hotmail.com)
doc. Michal Chabada, Ph.D. (michal.chabada@uniba.sk)
prof. RNDr. Ladislav Kvasz, Dr. (kvasz@fmph.uniba.sk)
doc. Tomáš Machula, Ph.D., Th.D. (e-mail: machula@tf.jcu.cz) - předseda rady
doc. Tomáš Nejeschleba (tomas.nejeschleba@upol.cz)
doc. Jakub Sirovátka, Dr. phil. (e-mail: jsirovatka@tf.jcu.cz)
doc. Karel Stibral, Ph.D. (e-mail: kstibral@ff.jcu.cz)
prof. RNDr. Stanislav Sousedík, CSc. (e-mail: sousedik.s@volny.cz)
doc. Jindřich Šrajer, Dr.theol. (e-mail: srajer@tf.jcu.cz)
prof. Mgr. Jaroslav Vokoun, Th.D. (e-mail: vokoun@tf.jcu.cz)

 

Složení Oborové rady pro obor "Charitativní práce"
(schváleno Vědeckou radou TF JU per rollam ke dni 31. 3. 2016)
prof. Dr. Stephanie Bohlen (e-mail: stephanie.bohlen@kh-freiburg.de)
ThLic. Jakub Doležel, Th.D. (e-mail:jakub.dolezel@upol.cz)
doc. Tomáš Machula, Ph.D., Th.D. (e-mail: machula@tf.jcu.cz)
prof. PhDr. Milan Nakonečný (e-mail: nakonecny@tf.jcu.cz)
doc. Michal Opatrný, Dr. theol. (e-mail: mopatrny@tf.jcu.cz)
prof. Ctirad V. Pospíšil, Th.D. (e-mail: ctirad.pospisil@upol.cz)
doc. Jakub Sirovátka, Dr. phil. (e-mail: jsirovatka@tf.jcu.cz)
prof. Dr. Christian Spiess (e-mail: c.spiess@ku-linz.at)
doc. ThDr. Rudolf Svoboda, Th.D. (e-mail: dekan@tf.jcu.cz) - předseda rady
doc. Jindřich Šrajer, Dr. theol. (e-mail: srajer@tf.jcu.cz)
doc. PhDr. Jan Váně, Ph.D. (e-mail: vanejan@kss.zcu.cz)
prof. Jaroslav Vokoun, Th.D. (e-mail: vokoun@tf.jcu.cz)
prof. Dr. Hildegard Wustmans (e-mail: h.wustmans@ku-linz.at)


MENU